Dne 21.6.2025 se konal po mši farní den farnosti Rybáře. Na farní zahradě v Rybářích byl postaven velký stan, pod ním byly stoly se židlemi, na stolech bylo připraveno jídlo a laskominy všeho druhu. Na ohništi se připravovalo maso a kuřecí křídla. Byl připraven výčep, kde se se čepovalo pivo a nealkoholický nápoj. K dispozici bylo i víno.
Mimo farníků se účastnil emeritní biskup František Radkovský, rybářský farář Romuald. Přišla i skupina farníků ze Stanovic.
Měli jsme možnost si popovídat se známými a navázat nové známosti.
Malí chlapci po sobě stříkali jako vloni vodními pistolemi. Po 20. hodině zbyla jen skupina vytrvalců. Rozchod si dali po 22 hodině.
Myslím, že jsme si to všichni užili. Počasí bylo střídavé – úmorné vedro vystřídal po poledni krátký vydatný déšť.
Takže nejpozději za rok zase na viděnou.
Poděkování :
Všem farníkům a farnicím , kteří pomohli při organizaci a přípravě farního dne.
